Ve Emre Belözoğlu resmen açıklandı! Yeni takımı…

RUMELİ HİSARI’NDA 6 SAATLİK TOPLANTI

Teknik direktör Şenol Güneş ile Fenerbahçe’nin yola devam etmeme kararı aldığı Emre Belözoğlu dün Rumeli Hisarı’nda bir mekanda 6 saat süren bir toplantı yaptı. Görüşmede Güneş’in elinde birçok dosya bulunması dikkatlerden kaçmadı.

YARDIMCI ANTRENÖR MÜ YOKSA SPORTİF DİREKTÖR MÜ OLACAK?

Güneş, EURO 2020’de elde edilen başarısızlığın ardından eleştiri oklarının hedefi olurken deneyimli çalıştırıcının teknik ekibinde bulunan alan isimlerin de yeterliliği tartışılmıştı. Çarşamba günkü buluşmanın ardından Emre Belözoğlu’nun yardımcı antrenör olarak mı ekibe katılacağı yoksa sportif direktör olarak görev alacağı merak konusu oldu.

“EMRE BELÖZOĞLU’YLA GÖRÜŞTÜM, BUNU SAKLAMIYORUM”

Öte yandan Şenol Güneş, Emre Belözoğlu’yla ilgili yaptığı görüşmeyi doğruladı. Konuyla ilgili konuşan tecrübeli teknik adam “Emre Belözoğlu ile görüştüğüm doğrudur, bunu saklamıyorum. İki kez görüştük. Milli takımda değişimler olacağını söylemiştim. Sportif direktörlüğe başlamasaydı bizde başlamasını isterdim. Henüz kesinleşmedi, görüşüyoruz” ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş, Emre Belözoğlu’nun kadrosunda görmek istediğini nisan ayında bizzat açıklarken şu ifadeleri kullanmıştı:

“FENERBAHÇE OLMASAYDI BİZİMLE DE ÇALIŞABİLİRDİ”

“Emre’yi çok beğeniyorum. Sportif direktörlük ile antrenörlük arasında gidip geldi. Emre için Fenerbahçe olmasaydı bizimle de çalışabilirdi. Bu konu gündemimizde vardı.

“EMRE’NİN KARAR VERMESİ LAZIM”

Emre sportif direktör mü olacak, antrenör mü olacak? Buna karar vermesi lazım. Her ikisini de yapabilecek biri olduğu için git gel yapamazsın, birine karar vermen lazım. Şimdi antrenör olacak gibi. Emre futbol bilgisi çok yüksek. 1 numara olabilecek bir kişi.”

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir