Ghezzal’da kritik dönemeç! Menajeri duyurdu

Süper Lig’de geçtiğimiz sezona damgasını vuran Rachid Ghezzal’ın nereye transfer olacağı sorusu gündemdeki sıcaklığını koruyor.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, transferi merak edilen Rachid Ghezzal için, “Rachid Ghezzal konusunda görüşmelerimiz devam ediyor. Menajeri ile görüşme halindeyiz. Ghezzal’ın kendisi ve menajeri ile yaptığımız görüşmeler olumlu devam ediyor. Ancak Leicester City ile henüz anlaşma sağlayamadık, kulübüyle olan durumu daha çözemedik.” demişti.

Rachid Ghezzal’in menajeri Anoir Fazuli ise Fanatik’e yaptığı açıklamada, “Rachid, Beşiktaş’ta kalmak istiyor. Yeni sezonda Sergen Yalçın’la çalışmak istiyor. Beşiktaşlı yöneticilerle Ghezzal’ın geleceğini konuştuk. Olumsuz bir durum yok. Ben, anlaşacağımızı umuyorum. Oyuncum, geçen sezon Beşiktaş’ta çok önemli işler yaptı. Bundan dolayı yüksek bir maaş istemesi normal. Ancak Ghezzal’in önceliği para değil. Eğer böyle olsaydı Orta Doğu’dan gelen 4 milyon euroluk teklifleri kabul ederdi.” dedi.

INSTAGRAM DEĞİŞİKLİĞİ; ETİK…

Ghezzal’in Instagram hesabının açıklama kısmından Beşiktaş’ın ismini kaldırmasıyla ilgili de konuşan Fazuli, “Ghezzal, Instagram hesabında değişiklikler yaptı. Çünkü 2 gün önce Leicester City’nin kampı başladı ve bugün de kampa katıldı. Şuan resmi olarak Leicester’ın oyuncusu. Etik olarak bu değişikliği yapması lazımdı.” sözlerini sarf etti.

“SERGEN YALÇIN’I ÇOK SEVİYOR”

Yıldız futbolcunun tek bir planının olduğunu söyleyen Fazuli, “Rachid, Beşiktaş’ta kalmak istiyor. Yeni sezonda Sergen Yalçın’la çalışmak istiyor. Rachid, Sergen Yalçın’ın kardeşi Gürsoy Yalçın’ı da çok seviyor.” yorumunu yaptı.

“TÜRKİYE’DEN İLGİLENENLER OLDU”

Ghezzal’in menajeri Fazuli, oyuncusuna Türkiye’den de teklifler olduğu iddialarıyla da konuştu. Fazuli, “Türkiye’den ilgilenenler oldu. Ancak resmi olarak bir teklif gelmedi. Oyuncum, Beşiktaş’a odaklı. Mali konularda anlaştıktan sonra Leicester süreci başlayacak. Leicester’ın onun için belirlediği bonservis miktarı, ilk etapta yüksekti. Ancak sonrasında bu bedel düşürüldü ve Beşiktaş’ın da şansı arttı.” dedi.

Haberde, Beşiktaş’ın, bugünkü görüşmede Ghezzal’ın menajerine 1,8 milyon euroluk yıllık öneride bulunduğu, ilk etapta 3,5 milyon euro isteyen oyuncunun da son olarak 3 milyon euroya indiği kaydedildi.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir